LOGO AUTO STREFA

Serdecznie witamy na stronie firmy AUTO STREFA!

 

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych renomowanych producentów dostarczających części na pierwszy montaż, jak również mamy w swojej ofercie dobrej jakości zamienniki.

 

W naszym serwisie wykonujemy naprawy mechaniczne samochodów osobowych oraz dostawczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi na częściach dostarczonych przez klienta.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalny serwis ogumienia. Nie uznajemy kompromisów, dlatego pracujemy na urządzeniach wiodących producentów, które gwarantują precyzyjny montaż opon, oraz wyważenie kół. Nie mamy żadnego problemu z montażem i wyważeniem  opon nisko profilowych.

Prowadzimy również sprzedaż oraz przechowalnię opon do samochodów osobowych i dostawczych.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, poprzez wysoką jakość świadczonych usług, połączoną z atrakcyjnymi cenami, w ten sposób staramy się zdobywać uznanie właścicieli aut.

 

Zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy oraz skorzystania z naszych usług. Niektóre usługi realizujemy od ręki, gdyby jednak zaistniała konieczność pozostawienia auta w naszym serwisie, możemy odwieźć klienta do domu.

 

Jako pierwsi w okolicy, dla Państwa wygody uruchomiliśmy usługę Door-to-door.

Oferujemy możliwość odbioru auta od klienta, oraz odprowadzenie go po naprawie pod wskazany adres, w uzgodnionym terminie.

Gdyby zaistniała taka potrzeba, na czas naprawy, możemy bezpłatnie udostępnić auto zastępcze!

 

 

Zapraszamy!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Pon. – Pt. 8-17

Sobota, po wcześniejszym uzgodnieniu.

tel. 730-749-700

mail: auto.strefa@vp.pl

 

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego fanpage na Facebooku